EROTICKÁ MASÁŽ PRO PÁRY

Párová erotická masáž neboli partnerská masáž celého těla je forma odpočinku, kdy jsou oba partneři ve stejný čas masírováni ve stejné masážní místnosti jednou či více masérkami / masérem a masérkou. Průběh párové erotické masáže se odvíjí především od přání dvojice. Standardně naše erotická masáž zahrnuje společnou úvodní sprchu a masáž celého těla horkými oleji s důrazem na intimní partie v příjemném prostředí, za svitu svíček při relaxační podkladové hudbě. Pokud si přeje předem jeden z partnerů věnovat více pozornosti ženě nebo mužovi v páru, bude tak masérka/masér postupovat. Naše doporučení: Při první návštěvě otevřeně komunikujte během objednávky své přání a představy. Vše zařídíme tak, aby průběh masáže naplnil Vaše očekávání! Můžete se tak dostatečně soustředit na sebe samé a prožitek z erotické masáže.

Na závěr je prostor masérny zcela libovolně k využití pro společnou chvíli dle Vašeho scénáře bez přítomnosti či naopak v přítomnosti masérek / maséra (pozn. neposkytujeme přímé sexuální služby). Po partnerské erotické masáži nikam nespěchejte, vstřebejte či sdělte své zážitky sobě navzájem i nám v našem lobby baru u sklenky něčeho lahodného.

 

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

– posílení vzájemné důvěry
– prohloubení intimity
– oživení vztahu
– nový rozměr milostného soužití dvojice
– fyzické přiblížení se druhé polovičce
– smyslnost

VOLITELNÁ KOMBINACE

– 1 masérkou
– 2 masérkami
– masérkou (pro muže i ženy) a masérem (pouze pro ženy)
– pozn. při volbě maséra je třeba nás kontaktovat předem, jeho přítomnost je pouze na objednání

GEISHA SPA

Vyzkoušejte ještě dnes jedinečné místo pro smyslnou masáž. Náše krásné masérky se o Vás postarají. Jsme nejlepší v péči o muže

KDE NÁS NAJDETE?

Diskrétní umístění luxusních masáží
Pštrossova 14
Praha 1

REZERVUJTE SI MASÉRKU

}

PROVOZNÍ DOBA SALÓNU

Masírujeme
denně od 12:00 – 24:00
Těšíme se na Vás

WhatsApp chat