EROTICKÁ MASÁŽ BODY-TO-BODY

Masáž body to body v českém jazyce znamená „tělo na tělo“. Jedná se o erotickou masáž, která spočívá v masáži těla tělem za použití speciálního kluzkého oleje. Kromě mimořádných třecích schopností olej zároveň snižuje stres a uvolňuje atmosféru. Erotika tak dostává nové rozměry a pokud si myslíte, že jste již vyzkoušeli vše, tak Vás možná příjemně překvapíme. Samotné zahájení masáže obvykle probíhá společnou sprchou s masérkou, kde je klient umyt a připraven na masáž. Následně se masírovaný položen na pohodlnou matraci, kde ho nahá masérka natře olejem. V průběhu celé masáže je pozornost také soustředěna na masáž Vašich intimních partií a jejich těsného okolí.

Můžete se těšit nejen na krásu nahého ženského těla, ale i na nové zážitky v podobě různých pohybů a poloh, na které jen tak nezapomenete. Přijďte a zažijte opravdu jedinečný vrzušující zážitek. Jsme tu pro Vás, v případě dotazů se neobávejte nás kontaktovat.

CO MŮŽETE OČEKÁVAT?

– posílení vzájemné důvěry
– prohloubení intimity
– oživení vztahu
– nový rozměr milostného soužití dvojice
– fyzické přiblížení se druhé polovičce
– smyslnost

VOLITELNÁ KOMBINACE

– 1 masérkou
– 2 masérkami
– masérkou (pro muže i ženy) a masérem (pouze pro ženy)
– pozn. při volbě maséra je třeba nás kontaktovat předem, jeho přítomnost je pouze na objednání

GEISHA SPA

Vyzkoušejte ještě dnes jedinečné místo pro smyslnou masáž. Náše krásné masérky se o Vás postarají. Jsme nejlepší v péči o muže

KDE NÁS NAJDETE?

Diskrétní umístění luxusních masáží
Pštrossova 14
Praha 1

REZERVUJTE SI MASÉRKU

}

PROVOZNÍ DOBA SALÓNU

Masírujeme
denně od 12:00 – 24:00
Těšíme se na Vás

WhatsApp chat